Kancelaria Omęcka-Rajchel

O KANCELARII

Jesteśmy dla Ciebie.

Praktyka Kancelarii skupia się na świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, a także podmiotów gospodarczych. W toku współpracy z Klientem wskazujemy bezpieczne i pewne drogi, przestrzegamy przed istniejącymi zagrożeniami oraz racjonalizujemy ryzyko. Zgromadzony przez nas potencjał – wiedza teoretyczna, doświadczenie zawodowe i życiowe, otwartość, elastyczność w działaniu i myśleniu – daje gwarancję świadczenia profesjonalnej obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wnikając w istotę przedstawianego nam problemu, zapewniając bezpośredni kontakt z osobami realizującymi powierzone nam zlecenia. W świadczeniu usług prawniczych pierwszorzędne znaczenie odgrywa dla nas interes prawny Klientów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów profesjonalizmu.

Nasza Kancelaria pozostaje we współpracy ze sprawdzonymi notariuszami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz rzeczoznawcami. Decydując się zatem na skorzystanie z naszych usług, mogą Państwo liczyć na kompleksowe rozwiązanie wszelkich problemów prawnych.

Kompendium wiedzy

Kategorie

Agata Omięcka-Cup

Doradca prawny

Agata Omięcka-Cup – Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji. Od 2014 r. aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Doświadczenie praktyczne w udzielaniu pomocy prawnej zdobywała już w trakcie studiów prawniczych, odbywając roczne praktyki u boku Prezesa Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach m.in. w zakresie sporządzania uzasadnień wyroków sądowych oraz uczestnictwa na rozprawach sądowych.


Studia ukończyła z wynikiem bardzo dobrym (seminarium z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych ze szczególnym uwzględnieniem tematyki mobbingu, odszkodowań i zadośćuczynienia; w trakcie studiów otrzymywała stypendium naukowe za bardzo dobre wyniki w nauce).


Praktykę zawodową zdobywała w renomowanych Kancelariach Prawnych: radcowskich i adwokackiej na terenie Katowic. Posiada doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach sądowych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w postępowaniu przed organami administracji publicznej. W ramach dotychczasowej pracy i praktyki zawodowej sporządzała liczne projekty umów, pism procesowych, opinii prawnych oraz prowadziła obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek (branża energetyczna, spółdzielcza i bankowa).


Uczestniczka I i II etapu Konkursu Arbitrażowego Lewiatan 2016 w Warszawie, należącego do kategorii tzw. moot courts, popularnych w krajach anglosaskich konkursów opartych na symulacjach postępowań sądowych oraz arbitrażowych, prowadzonych w fikcyjnych stanach faktycznych – w którym to reprezentowała Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie.


Biegle posługuje się językiem angielskim.